preskoči na sadržaj

Osnovna škola Trpinja

Login
Tražilica
 

eDnevnik

  

CISOK

e-Usmjeravanje

Hrvatski zavod za zapošljavanje

Kalendar
« Studeni 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Prikazani događaji

ONLAJN KATALOG ŠKOLSKE BIBLIOTEKE

Katalog obaveznih udžbenika

<\a>

Natjecanja
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Takmičenja, smotre i festivali u školskoj 2008/2009. godini
Autor: Tamara Zadravec, 26. 6. 2009.

U šk. 2008/2009. god. učestvovali smo i bili uspešni na sledećim takmičenjima, smotrama i festivalima:

 

 

                                                                         Jovanka Živanović


HRVATSKI JEZIK – županijsko takmičenje

                        Milica Vujić (7.r.)

                        Danijel Dobrić (8.r.)

Nina Kojić (8.r.)

 

            LiDraNo – međuopštinsko takmičenje

                        Nikola Knežević (8.r.) – literarni rad

 

            MATEMATIKA – županijsko takmičenje

                        Aleksej Vujić (4.r.)

                        Ivana Mićić (4.r.)

                        Dejana Manojlović (5.r.)

                        Andrej Rajić (5.r.)

 

            HEMIJA – županijsko takmičenje

                        Milan Tošić (7.r.)

Nina Kojić (8.r.)

Strahinja Jovičić (8.r.)

Dajana Živanović (8.r.)

Uroš Štula (8.r.)

           

            GEOGRAFIJA – županijsko takmičenje

                        Andrej Rajić (5.r.)

                        Anđa Ines Jelić (6.r.)

                        Ognjen Tovilović (7.r.)

 

            INFORMATIKA – županijsko takmičenje

                        Miloš Štula (6.r.) – 3. mesto

                        Jovana Mikanović (6.r.) – 5. mesto

                        Milan Tošić (7.r.) – 3. mesto

 

            SIGURNO U SAOBRAĆAJU – međuopštinsko takmičenje

                        Petar Aleksić (5.r.) – 2. mesto

                        Đorđe Palić (5.r.)

                        Mladen Radić (5.r.)

                        Srđan Mirić (5.r.)

                        Miloš Štula (6.r.) – 4. mesto 

 

            PRVA POMOĆ

                        Ekipa (8.r.) – Uroš Štula

                                             Nina Kojić

                      Strahinja Jovičić

                      Dajana Živanović

                                             Nikola Knežević

                                             Stefan Stajić

1. mesto na Gradskom takmičenju

5. mesto na Regionalnom takmičenju

 

            12. DANI KULTURE SRBA SLAVONIJE,

            BARANJE I ZAPADNOG SREMA – Smotra recitatora

                        Nikola Knežević (8.r.) – 1. mesto

                        Nina Kojić (8.r.)

 

            MINI -TINI FEST – Muzički festival

                        Ivana Mićić (4.r.) – 3. mesto

                        Nataša Mićić (4.r.) – 3. mesto





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju