NAŠ LIST
IZAŠAO 22.BROJ NAŠEG LISTA
Autor: Administrator , 17. 6. 2019.

Pozdrav, dragi prijatelji Našeg lista!

Opet smo sa vama i opet još bolji.

Ovu školsku godinu obeležili su brojni projekti koji su se u školi provodili pa je uz njih i vezan veći deo lista. Naši se učenici ističu po mnogo čemu, a ovim brojem želimo da vam pokažemo koliko su kreativni te je i tema broja Kreativnost u školi.

Na početku ove školske godine oprostili smo se se od spremačice Stane Sredojević, a sada od učenika 8. razreda, ali i računovođe Anke Jovanović te nastavnika nemačkog jezika Ljilje Teofilović koje odlaze u zasluženu penziju. Zahvalni smo im za sve što su učinili za našu školu i verujemo da će i dalje da nam pomažu.

Ovogodišnji broj pun je zanimljivih tema pa se nadamo da ćete da uživate u čitanju. Kao i uvek, on je delo cele škole. Učitelji i učenici proveli su niz zanimljivih aktivnosti i projekata i o svemu nam pripremili bogatu dokumentaciju.

Članovi novinarske sekcije potrudili su se da uvrste za svakoga i od svakoga po nešto. Za celokupni trud zahvalili bismo se svima u školi i nadamo se da će vam se svideti sve šta smo pripremili za vas.

Do sledećeg čitanja pozdravlja vas

Vaš glavni urednik Teodor Vranješević