NAŠ LIST
IZAŠAO 20. BROJ NAŠEG LISTA
Autor: Administrator , 15. 6. 2017.

Pozdrav, dragi prijatelji Našeg lista!

Drago nam je što možemo i ove godine da vas obradujemo novim izdanjem Našeg lista u kojeg je kao i svake godine uloženo mnogo truda kako od strane učenika tako i od strane nastavnika.

Ove godine naš najdraži list izlazi po dvadeseti put. Da, dobro ste pročitali – dvadeseti broj je pred vama i nadamo se da će ih biti još mnogo više. Ovu školsku godinu obeležili su brojni projekti koji se provode u našoj školi pa je uz njih i vezan veći deo lista. Većina naših projekata je odrađena, a neki se još uvek nisu završili.

Učitelji i učenici proveli su niz zanimljivih aktivnosti i projekata i o svemu nam pripremili bogatu dokumentaciju. Žao nam je i izvinjavamo se što nismo mogli sve aktivnosti da uvrstimo u Naš list jer bi tada mogli da napišemo roman. Članovi novinarske sekcije potrudili su se da uvrste za svakoga i od svakoga po nešto.

Ovogodišnji broj pun je zanimljivih tema pa se nadamo da ćete uživati u čitanju.

Do sledećeg čitanja pozdravlja vas

Vaš glavni urednik

Nikola Jovanović