NAŠ LIST
IZAŠAO 17. BROJ "NAŠ LIST"
Autor: Teodora Glišanović, 17. 6. 2014.

Dragi naši čitaoci,

drago nam je što možemo i ove godine da vas obradujemo novim izdanjem Našeg lista oko kojeg smo i ove godine imali pune ruke posla. Ovim brojem najavljujemo uvođenje građanskog vaspitanja i obrazovanja od sledeće školske godine kao obaveznog predmeta u 6. razredu. Ono se u našoj školi do sada provodilo kao međupredmetna tema, a kako su ga naši nastavnici provodili kroz svoje predmete, videćete na sledećim stranama. Kao i mnogih prijašnjih godina, imali smo i mnogo uspešnih projekata. Jedan od njih je bio projekat povodom Dana nadarenih učenika sa kojim smo započeli prošle godine, a mogli bismo izdvojiti i projekat o Katarini Bogdanović poznatoj ličnosti iz našega mesta. Za vas smo pripremili i niz zanimljivih tema te ćete čitati i o zdravstvenom vaspitanju u našoj školi, našim ekskurzijama, nastavnim aktivnostima, osmašima i o mnogo toga drugog. Za celokupni trud zahvalili bismo se svima u školi i nadamo se da će vam se svideti sve šta smo pripremili za vas.

Vaš glavni urednik

Zorana Vukajlović